Çfarë po bën Loredana, ja si e vesh vajzën në këtë mot të ftohtë

20:04 | 08 Janar 2019

Këngëtari e njohur nga Ferizaj Mozzik dhe gruaja e tij Loredana para pak javësh u bënë prindër për herë të parë.

Ata e quajtën vajzën e tyre me emrin, Hana dhe lindja e saj pushtoi të gjitha mediat rozë, përcjell ORAinfo.

Qysh në ditët e para, ata ia bënë edhe një profil në Instagram vajzës së tyre, e që menjëherë mori shumë ndjekës.

E sot, Loredana ka befasuar me veprimin duke e veshur vajzën e vogël në veshje jo të trasha dhe të papërshtatshme për këtë mot të ftohtë./ORAinfo/

Komento: