Çfarë po bën Tuna, publikon Tianin në këtë gjendje

12:27 | 11 Janar 2019

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, e që për publikun u bë e njohur emrin artistic Tuna.

Që nga fillimet e saj ajo ka qenë shumë e pëlqyer për publikun, sidomos me karakterin dhe stilin e saj të veçantë, përcjell ORAinfo.

Në këto vitet e fundit ajo është komentuar shumë në media e në publik sidomos pas lidhjes së saj me Patris Berishën e më vonë edhe pas lindjes së djalit, Tianit.

Tuna edhe pse është shumë e përkushtuar në familjen e saj dhe në profesion, arrin të jetë edhe shumë aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto të Tianit ku duket se përmes filterëve të aplikacioneve të ndryshme e ka bërë atë të duket si qenush./ORAinfo/

Komento: