Çfarë po ndodh me Adelinën, publikon foto gjendje aspak të mirë

12:48 | 18 Janar 2019

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që mori vëmendjen e publikut që në daljen e saj të parë në skenë.

Ajo që nga fillimiet e para ka qenë shumë e përfolur në publik sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Në këto vitet e fundit ajo është komentuar shumë pas lidhjes së saj me burrin maqedonas 50 vjeçar, e me të cilin tani ka edhe një djalë.

Adelina është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet në një gjendje jo shumë të mirë dhe të pa parë më herët./ORAinfo/

Komento: