Çfarë po ndodh me Agnesën, bën këtë ndryshim të papritur në fytyrë

21:24 | 15 Janar 2019

Agnesa Vuthaj është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme dhe më të njohura deri më tani.

Në vitin 2004, ajo u shpall Miss Albania dhe që nga atëherë është tejet e njohur dhe e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Tani, Agnesa ka krijuar edhe markën e saj të veshmbathjeve e që e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’.

Krahas angazhimeve të shumta që I ka në profesion, Agnesa është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka postuar një foto, ku shihet se ka bërë një ndryshim të ri duke vendosur kështu syzet, por që nuk dihet ende nëse ajo I ka vendosur ato si rezultat I shikimit jot ë mirë./ORAinfo/

Komento: