Çfarë po ndodh me Morenën, vesh patika me ar dhe shumë të ‘çuditshme’

16:16 | 23 Janar 2019

Morena Taraku është një ndër personazhet më të perfolura te estrades sonë.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss,për të përfunduar së fundmi si këngëtare,shkruan ORAinfo.

Morena cilësohet njëra ndër femrat më atraktive të skenës Ajo vazhdon të jëtë mjaft aktive ne rrete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë dhuratë patika me zingjirë ari dhe që s’i skemi parë më herët./ORAinfo/

Komento: