Çfarë po ndodh me Yllkën, publikon foto në gjendje aspak të mirë

15:15 | 19 Janar 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja e njohur nga Gjakova e që për publikun u bë e njohur që në daljen e saj të parë.

Ajo tani është bërë një këngëtare shumë aktive sidomos në mbrëmje dhe koncerte duke ndryshuar kështu stil e duke u përkushtuar më shumë në muzikën popullore, përcjell ORAinfo.

Yllka është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë publikon foto dhe video të jetës së saj.

E mbrëmë, ajo ka publikuar një foto me burrin e saj rrugëve të Prishtinës, e çka bie në sy është pamja e Yllkës pa grim dhe jo siç jemi mësuar ta shohim më herët./ORAinfo/

Komento: