Çika e bën si ‘kukull’ Shyhreten, shikoni pamjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Çika e bën si ‘kukull’ Shyhreten, shikoni pamjen e saj

23:40 | 16 Janar 2019

Shyhrete Behluli vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura dhe më të pëlqyera shqiptare.

Ajo u bë e njohur që në fillimet e saj dhe që nga atëherë ka qenë një ndër më të pëlqyerat nga publiku shqiptar, përcjell ORAinfo.

Shyhretja shquhet si një ndër këngëtaret që pavarësisht moshës, gjithmonë ka pasur paraqitje ‘bresëlënëse’.

E sot, vajza e saj Njomza, e që është grimere e njohur, ka publikuar një foto të nënës së saj, e që duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: