Çika e Shyhretes rregullohet e bëhet si ‘kukull’, iu befason me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Çika e Shyhretes rregullohet e bëhet si ‘kukull’, iu befason me pamjen

00:04 | 27 Janar 2019

Shyhrete Behluli është këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore dhe një ndër më të pëlqyerat nga ky zhanërr.

Përveç që është tejet e njohur në publik edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Edhe familjarët e saj janë po aq të njohur në publik sa edhe ajo.

E vajza e saj Gresa, sot ka postuar një foto, edhe pse me pak grim ajo po duket një bjonde aq bukur./ORAinfo/

Komento: