Çka po ndodh me Afronën, ja në çfarë gjendje ka përfunduar pak para martesës! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Çka po ndodh me Afronën, ja në çfarë gjendje ka përfunduar pak para martesës!

11:32 | 10 Prill 2019

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona dhe Blero janë duke planifikuar që gjatë verës të martohen.

E në foton e fundit të publikuar nga Afrona, ajo duket në gjendje jo të mirë.

E pa grimosur, ajo duket person tjetër. /ORAinfo/

Komento: