Çka po ndodh me Mimozën, rregullohet dhe bën grimin më të ‘çuditshëm’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Çka po ndodh me Mimozën, rregullohet dhe bën grimin më të ‘çuditshëm’

16:55 | 30 Janar 2019

Mimoza Shkodra është një ndër këngëtaret më të përfolura për momentin nga publiku shqiptar.

Përveç me zërin e saj ajo komentohet shumë në publik sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Pas ndarjes, Mimoza gjithmonë është paraqitur tërheqëse dhe plot stil, e këtë e kemi parë në fotot që i ka postuar në rrjete sociale.

Mirëpo, së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet me një veshje dhe grim të ‘çuditshëm’ dhe jo siç jemi mësuar ta shohim atë./ORAinfo/

Komento: