‘Çudit’ Ermali, niset për plazh me ‘shortse’ dhe këmishë të gjatë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Çudit’ Ermali, niset për plazh me ‘shortse’ dhe këmishë të gjatë

13:42 | 25 Janar 2019

Ermal Fejzullahu është ndër këngëtarët më të kërkuar kohëve të fundit.

Ai vazhdon të jetë pranë fansave të tij me projekte të shumta, shkruan ORAinfo.

Ermali është shumë aktiv në rrjete sociale dhe pothuasje çdo ditë bën postime të ndryshme të jetës së ti.

E përderisa këto ditë po qëndron në Dubai, Ermali nuk ka hezituar të postojë foto për të na treguar sa po e shijon, mirëpo, një fotografi që e ka postuar shihet me veshje jo të përshtatshme për plazh./ORAinfo/

Komento: