Depay po përfundon aty ku pak kush e mendonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Depay po përfundon aty ku pak kush e mendonte

20:31 | 04 Korrik 2022

Tottenham Hotspur, thuhet se ka shprehur interesim për nënshkrimin e sulmuesit të Barcelonës, Memphis Depay.

Trajneri Antonio Conte është aktualisht në procesin e transformimit të skuadrës së tij të parë në një përpjekje për të mbyllur diferencën me Manchester City dhe Liverpool, përcjell ORAinfo.

Katër lojtarë janë transferuar tashmë në Londrën Veriore me Richarlison që së fundmi iu bashkua të rinjve Fraser Forster, Yves Bissouma dhe Ivan Perisic.

Megjithatë, nëse raportet duhet të besohen, Conte është larg përfundimit në tregun e transferimeve, veçanërisht nëse lojtarët do të dalin nga dera e daljes gjatë javëve të ardhshme./ORAinfo/

Komento: