Dështimi me De Jong, United gjen tjetër alternativë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dështimi me De Jong, United gjen tjetër alternativë

23:59 | 07 Gusht 2022

United, po synon që ende të përforcohet.

Manchester United synon mesfushorin e Napolit, Fabian Ruiz, pasi një lëvizje për Frenkie de Jong vazhdon të ngecë, konfirmon GOAL, përcjejell ORAinfo.

Erik ten Hag është i vendosur të sigurojë një mesfushor me cilësi të lartë dhe e sheh reprezentuesin spanjoll si një alternativë ideale nëse objektivi kryesor De Jong nuk mund të sigurohet./ORAinfo/

Komento: