Diellza do të bëhet nënë e një vajze, por ky detaj i habiti të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Diellza do të bëhet nënë e një vajze, por ky detaj i habiti të gjithë

18:59 | 04 Shkurt 2019

Diellza Kolgeci mbrëmë ka ka organizuar një “Baby Shower”.

Në këtë festë, ajo kishte ftuar shumë miq të saj, shkruan ORAinfo.

Ajo do të bëhet nënë e një vajze, e këtë e ka treguar mbrëmë.

Gjëja që ra në sy ishte fustani i saj tejet i bukur dhe elegant./ORAinfo/

Komento: