Diellza Kolgeci do të sjell në jetë një vajzë, zbulohet në cilin muaj do të lindë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Diellza Kolgeci do të sjell në jetë një vajzë, zbulohet në cilin muaj do të lindë

19:05 | 23 Shkurt 2019

Diellza dhe Fisniku do të bëhen prindër në vitin 2019.

Diellza Kolgeci ka qenë së fundmi personazhi më i përfolur në mediat rozë.

Bukuroshja ka mbetur shtatzënë nga një romancë me basketbollistin, Fisnik Rugova. Lajmi bëri bujë dhe befasoi skenën e shoubizit.

Diellza gjatë këtij muaji zbuloi se po pret vajzë në një ndejë private me miq e familjarë.

Por, tash si duket është mësuar edhe koha kur do të bëhet nënë ish-Miss Kosova.

Është blogeri Olti Curri ai që ka rrëfyer në emisionin “Rudina” për një bisedë që ka pasur me Diellzën.

“Pata një bisedë me Diellzën dhe data e lindjes është parashikuar më 8 maj. Më tha që kishte shtuar 13 kilogramë”.

“Ajo është ikonë e bukurisë kosovare. Së shpejti ajo do të jetë edhe në ekran”, ka deklaruar Olti në këtë emision.

Diellza Kolgeci vërtet është ikonë e bukurisë kosovare. Lidhja e saj me Fisnik Rugovën erdhi pas ndarjes nga arkitekti, Noli Fetoshi, me të cilin ishte në lidhje për një kohë të gjatë.

Komento: