Diellza organizon festë madhështore para lindjes, shikoni si po duken ajo dhe burri i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Diellza organizon festë madhështore para lindjes, shikoni si po duken ajo dhe burri i saj

18:59 | 03 Shkurt 2019

Diellza Kolgeci është emri që për shumë vite ishte tejet I ëprfolur në media e në publik.

Ajo ishte një modele e suksesshme për vite dhe jeta e saj private është jo pak e përfolur.

Së fundi ajo ka treguar së është shtatzënë dhe sot ajo ka bërë një festë të quajtur Baby shoëer e në të cilën ajo ka zbuluar edhe gjininë e fëmiut të saj.

Diellza së shpejti pritet të bëhet nënë e një vajze./ORAinfo/

Komento: