Diellza shtatzënë, na prezanton me zemrën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Diellza shtatzënë, na prezanton me zemrën e saj

11:47 | 01 Shkurt 2019

Diellza Kolgeci ëshë ndër femrat me të bukura në trojet shqiptare.

Janë bërë shumë vite që kur u shpall “Miss Kosova” dhe Diellza Kolgeci vazhdon ta ruaj të njëjtën bukuri, shkruan ORAinfo.

Ajo tani është në pritje të fëmijes së parë gjinien e të cilit ende nuk e ka treguar. Gjate kësaj kohe është mjaft aktive në rrjetë sociale sidomos ne intsagram.

E sot, Diellza pa postuar nje foto ku shihet se në dorë ka një qen dhe si mbishkrim ka vënë zemra./ORAinfo/

Komento: