Diellza shtatzënë, shoqja ia publikon foton më të bukur ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Diellza shtatzënë, shoqja ia publikon foton më të bukur ndonjëherë

20:00 | 08 Shkurt 2019

Diellza Kolgeci është emri që për shumë vite ishte tejet i përfolur në media e në publik.

Ajo ishte një modele e suksesshme për vite dhe jeta e saj private është jo pak e përfolur.

Së fundi ajo ka treguar së është shtatzënë dhe para pak ditëve ajo ka bërë një festë të quajtur Baby Shoëer.

Aty ajo ka zbuluar që së shpejti do të bëhet nënë e një vajze.

E shoqja e saj e ngushtë Afërdita ka publikar një foto me Diellzën dhe e ka uruar për pritjen e ëmbël./ORAinfo/

Komento: