Dikur vuante nga mbipesha, sot Big Mama po “thehet në këmbë” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dikur vuante nga mbipesha, sot Big Mama po “thehet në këmbë”

18:11 | 27 Janar 2019

Këngëtarja e njohur, Big Mama ka humbur goxha shumë peshë që nga operimi i saj në lukth.

Kurse, sot ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet pran pishinës e veshur me trenerke, çizme dhe pallto të trash dimri.

Si duket, Bigi po e shijon motin e ftohtë, teksa në pah po vë edhe linjat trupore shumë të dobëta krahasuar me ato para disa vitesh.

Komento: