Dilara na prezanton për herë të parë me vajzën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dilara na prezanton për herë të parë me vajzën e saj

23:37 | 10 Shkurt 2019

Ebru Özkan, është aktorja turke që u bë e famshme me rolin e saj të Dilaras në serialin ‘Fate të Kryqëzuar, transmeton ORAinfo.

Ajo që nga transmetimi I kësaj telenovele ka ndryshuar shumë dhe tani është bërë nënë i një bebe të shëndetshme.

Nga një grua tejet elegante ka një jetë private tejet diskrete.Së fundmi ajo na ka prezantuar me bebin e saj. Ja si e mban në dorë ajo./ORAinfo/

Komento: