Djali i Fahrush Azemit i futet muzikës, do t’iu mahnis me zërin e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Djali i Fahrush Azemit i futet muzikës, do t’iu mahnis me zërin e tij

12:20 | 24 Shkurt 2019

Melos Azemi është emri më i ri në skenën e muzikës sonë.

Ai është djali këngëtarit të njohur kosovar, Fahrush Azemi, shkruan ORAinfo.

Duket se Melosi do t’a vazhdojë profesionin e babait, gjithashtu me një zë të mrekullueshëm.

“Mos m’harro” është kënga e parë e realizuar nga këngëtari i ri.

Ajo është një baladë, që ka për temë dashurinë dhe që Melosi e sjell shumë bukur me zërin e tij melankolik. /ORAinfo/

Komento: