Djali i Majlindës nuk i ndahet gjyshit, kjo foto do t’iu emocionojë

13:37 | 20 Janar 2019

Majlinda Zeka është ish e dashura dhe nëna e djalit të reperit të njohur Majk.

Lidhja e tyre njësoj si edhe ndarja bënë bujë të madhe në media dhe u komentua për shumë javë rrest, përcjell ORAinfo.

Majlinda është tejet aktive në rrjete sociale e në të cilat posedon shumë ndjekës.

E së fundi në rrjete sociale ka qarkulluar një foto ku shihet Roani me babain e Majlindës, e që duket se e duan shumë njëri-tjetrin./ORAinfo/

Komento: