Djali i Remzies i dhuroi Gëzimes një unazë me ar dhe plot gurë të çmuar, ja si reagoi ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Djali i Remzies i dhuroi Gëzimes një unazë me ar dhe plot gurë të çmuar, ja si reagoi ajo

23:27 | 14 Shkurt 2019

Gëzime Krasniqi është reja e këngëtares shumë të njohur shqiptare, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali I këngëtares, tani janë një prej çifteve më të përfolura kosovare, përcjell ORAinfo.

Gëzimja është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të postojë foto nga jeta e saj e përditshme.

E sot, në ditën e të dashuruarve, Gwzimja mori si dhuratw njw unazw me ar dhe gurw tw çmuar e nga gwzimi e ka postuar nw Instastory./ORAinfo/

Komento: