Djali i Sinanit bëhet ‘burrë’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Djali i Sinanit bëhet ‘burrë’

10:07 | 16 Mars 2019

Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të komentuara në publik e në media.

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë pjesë e mediave rozë.

Çifti në vitin 2016 janë bërë prindër të një djali për herë të parë, të cilin e pagëzuan me emrin, Ansi.

Si Sinani ashtu edhe Andrra, tregohen mjaft aktiv edhe në rrjete sociale, në të cilat po publikojnë imazhe të shumta nga përditshmëria, shkruan rtv21.

Para disa orëve nusja e Sinanit, Andrra publikoi një imazh të bukur, në të cilin shihet Sinani bashkë me Ansin.

Në fotografi vërehet një ngjashmëri e madhe mes Sinanit dhe birit të tij.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!