Dje festoi ditëlindjen, por sot ‘Sasës’ ia mbushën shtëpinë më dhurata – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dje festoi ditëlindjen, por sot ‘Sasës’ ia mbushën shtëpinë më dhurata

22:43 | 06 Shkurt 2019

Adriana Matoshi është emri i aktores që mori vëmendjen e publikut në çdo rol që luajti që nga fillimi I karrierës së saj.

Mirëpo, ai që e bëri shumë të njohur dhe të pëlqyer në publik është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Dje ajo festoi ditëlindjen dhe në këtë ditë ajo mori urime të shumta nga miqtë dhe familjarët e saj.

E sot, ‘Sasa’ ka publikuar foto ku shihet se shumë prej të afërmve të saj ia kanë mbushur shtëpinë plot me dhurata./ORAinfo/

Komento: