Dje humbi nënën, ja në çfarë gjendje ka përfunduar sot ‘Selini’

14:59 | 12 Janar 2019

Hande Ercel është aktorja turke që arriti në moshë fare të re të bëhet personazh kryesor në filma e seriale shumë të njohura turke.

Suksesi I saj arriti edhe në publikun shqiptar, tek I cili u bë tejet e njohur dhe e pëlqyer sidomos me rolin e saj të ‘Selinit’ në serialin turk ‘Vajzat e diellit’, përcjell ORAinfo.

E dje, ajo ka pasur një ditë shumë të keqe, pas një beteje shumë të gjatë me kancerin, nëna e saj ndërroi jetë.

Sot është bërë varrimi I saj e gjatë kësaj ceremonie duket se ‘Selini’ ndjehet shumë e lodhur, e mërzitur e në gjendje aspak të mirë./ORAinfo/

Komento: