Dje ishte në festë, por nuk do të besoni në çfarë gjendje ka përfunduar sot Majlinda – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dje ishte në festë, por nuk do të besoni në çfarë gjendje ka përfunduar sot Majlinda

18:57 | 09 Shkurt 2019

Majlinda Zeka është ish e dashura e reperit të njohur, Majk.

Nga lidhja e tyre e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan dhe që tani rritet vetëm me nënën e tij, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është një nënë tejet e përkushtuar, Majlinda gjen kohë të jetë edhe shumë aktive në rrjete sociale.

Mbrëmë ajo ishte në një festë deri vonë, e që e kemi parë në postimet e saj, ndërsa sot ajo ka postuar një foto ku shihet e rregulluar dhe po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: