Dje u bë nuse, Gëzmija tani na sjell detaje të reja nga dasma – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dje u bë nuse, Gëzmija tani na sjell detaje të reja nga dasma

14:17 | 07 Prill 2019

Remzie Osmani dje martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën.

Ata morën nusen më krushq dhe dasma e madhe pritet të jetë sot, përcjell ORAinfo.

Para se ta merrnin krushqit, Gëzimja bëri një kanagjegj.

E sot, ajo ka publikuar disa video me të cilat na prezanton me detajet që na kanë ikur nga kanagjegji./ORAinfo/

Komento: