Do të ‘çmendet’ Egzona, kjo ishte e dashura e Albatritit para se të martohej? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Do të ‘çmendet’ Egzona, kjo ishte e dashura e Albatritit para se të martohej?

23:44 | 04 Shkurt 2019

Albatriti vihet në siklet kur pyetet se kë e kishte të dashur para se ta njihte Egonën

Albatrit Muqiqi është vënë në siklet kur u pyet për ish të dashurën.

Këngëtari Albatrit Muqiqi gjatë një interviste të fundit për NIN është vënë në siklet kur u pyet se si quhej e dashura e tij të cilën e ka pasur para gruas, Egzonës, shkruan lajmi.net.

Sigurisht se ai refuzoi të përgjigjet në këtë pyetje dhe vendosi ta hajë një pjesë të asaj çfarë i është vënë përballë dhe që e ka pasur shijen jo të mirë.

Albatriti dhe Egzona përbëjnë një familje të lumtur bashkë me fëmijët e tyre. Kujtojmë se ai sot e ka publikuar projektin më të ri muzikor me titull “Nuk e meriton” dhe kënga u pëlqye nga publiku.

Komento: