Do të ‘shkriheni’, ja me çfarë veshje doli mbrëmë ‘Xhesika’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Do të ‘shkriheni’, ja me çfarë veshje doli mbrëmë ‘Xhesika’

08:56 | 16 Shkurt 2019

Arta Nitaj u bë e njohur në serialin “O Sa Mire” me rolin e saj si ‘Xhesika’.

Ajo përveq talentit të aktrimit komentohet mjaft shumë edhe për stilin e saj të veqantë, përcjell ORAinfo.

Aktroja ëahtë mjaft ative edhe në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

‘Xhesika’ mbrëmë ka dal me shoqëri dhe me veshjen e saj ka ‘shashtrisur’ të gjithë që ka pas pranë.

E veshur me një fustan të ngusht, asetet e saj gati po ‘shpërthejnë’. /ORAinfo/

Komento: