Donika fotografohet duke vrapuar në mal, pa grim dhe me rroba sportive, befason me pamjen

21:42 | 03 Mars 2019

Donika po duket larg asaj që e shohim në ekran

Është deputete me disa mandate, grua e zonja dhe një figurë mjaftë e diskutuar, shkruan “Kosovarja”.

Lëvizjet e saj kanë bërë bujë të madhe edhe në media. Tani, Donika i është kthyer sërish origjinës së saj në politikë, “AAK”-së.

Kadaj-Bujupi për tu relaksuar pak nga angazhimet e çdo ditshme në politikë, bënë vrap në natyrë.

Pa kaçurrelat që e identifikojnë dhe grimin në fytyrë, Donika po duket larg asaj që e shohim në ekran.

Komento: