Dua Lipa iu lë pa fjalë në foton e fundit

22:58 | 02 Qershor 2019

Momentalisht është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të komentuara në gjithë botën.

Bëhet fjalë pë Dua Lipën. Krahas sukseseve që po shënon dita-ditës shquhet edhe për stilin unik dhe linjat trupore

Së fundmi ajo ka postuar në llogarinë e saj Instagram një fotografi ku shfaqet në një fustan ngjyrë të verdhë, duke vënë në pah këmbët seksi.

Dukja e yllit nga Kosova duket verore dhe tejet në trend me kohën

Komento: