Dua Lipa shpërthen në lot, ky ishte fjalimi emocionues i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dua Lipa shpërthen në lot, ky ishte fjalimi emocionues i saj

10:59 | 11 Shkurt 2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka mbajtur një fjalim emocionues pasi korri edhe një sukses në arenën ndërkombëtare.

Dua Lipa ishte mbrëmë princesha dhe ylli që nderoi gjithë popullin shqiptar.

Artistja e talentuar 23 vjeçari bëri historinë, duke qenë shqiptarja e parë që rrëmbeu dy çmime në akademina më të madhe të industrisë së muzikës në botë, Grammy Aëards, shkruan Indeksonline.

E emocinuar dhe me lotë në sy, ylli kosovar kur doli për të marrë çmimin, mbajti edhe një fjalim para gjithë atyre të famshmëve.

Ndër ë tjera ajo tha se nuk ka rëndësi se nga vjen, por s’duhet ndaluar askënd të hy në rrugën e ëndrrave tuaja, sepse dëshmia më e mirë e gjithë kësaj është vet ajo.

Komento: