Duda bëhet një nuse tradicionale boshnjake, shikoni veshjen e saj interesante

12:13 | 12 Janar 2019

Duda Balje është deputete e Parlamentit të Kosovës nga radhët e minoriteteve, dhe njëherit një ndër më të përfolurat.

Ajo komentohet shumë për stilin e saj të veçantë dhe shumë interesant, përcjell ORAinfo.

Duda ndër të tjerash është edhe njëra ndër politikanet më aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet me veshje tradicionale dhe shumë interesane./ORAinfo/

Komento: