Duda gjen kohë për foto gjatë seancës, merr gjithë vëmendjen veshja e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Duda gjen kohë për foto gjatë seancës, merr gjithë vëmendjen veshja e saj

23:18 | 02 Shkurt 2019

Duda Balje është deputete e Parlamentit të Kosovës nga radhët e minoriteteve, dhe njëherit një ndër më të përfolurat.

Ajo komentohet shumë për stilin e saj të veçantë dhe shumë interesant, përcjell ORAinfo.

Duda ndër të tjerash është edhe njëra ndër politikanet më aktive në rrjete sociale

E sot, përderisa në Kuvend mbahej seanca, Duda ka gjetur kohë edhe për foto, e që veshja e saj ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: