Dukej si fëmijë në serial, por nuk do të besoni sa vjeçare është ‘Nazli’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dukej si fëmijë në serial, por nuk do të besoni sa vjeçare është ‘Nazli’

16:14 | 31 Janar 2019

Burcu Özberk është aktorja turke që me rolet e saj arriti sukses të madh të publikun turk dhe atë të huaj.

Roli që e bëri të njohur edhe në publikun shqiptar është ai i ‘Nazlit’ në serialin e njohur turk ‘Vajzat e diellit’, përcjell ORAinfo.

Ajo në serial duket shumë e re në moshë dhe kishte pamjen e një 15 vjeçare.

Mirëpo, ajo tani është 29 vjeçare, ndonëse nuk duket./ORAinfo/

Komento: