Duket djalë i ri, por nuk do të besoni sa vjeçar është ‘Xhyneit’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Duket djalë i ri, por nuk do të besoni sa vjeçar është ‘Xhyneit’

13:42 | 23 Shkurt 2019

Murat danacı është aktori I njohur dhe shumë I pëlqyer turk.

Ai arriti sukses të madh jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë e sidomos në publikun shqiptar tek i cili i bë i njohur me rolin e ‘Xhyneitit’ në serialin turk, ‘Më fal’, përcjell ORAinfo.

Ndonëse luajti edhe në shumë filma e seriale të tjera me këtë rol u bë shumë I pëlqyer.

Ai në serial duket shumë më i ri, por tani ‘Xhyneiti’ është 42 vjeçar./ORAinfo/

Komento: