Duket shumë më e re, por shikoni sa vite mbush sot Agnesa – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Duket shumë më e re, por shikoni sa vite mbush sot Agnesa

19:43 | 08 Shkurt 2019

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të përfolur dhe të pëlqyer shqiptare.

Ajo u bë e njohur në publik që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania, përcjell ORAinfo.

Që nga atëherë ajo ka qenë gjihmonë në qendër të mediave dhe të publikut.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe ndonëse duket shumë më e re ajo mbush 33 vite./ORAinfo/

Komento: