Dy gjigantët anglezë në luftë për Dybalan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dy gjigantët anglezë në luftë për Dybalan

17:17 | 03 Korrik 2022

Dybala vazhdon të jetë emër shumë I përfolur në këtë merkato.

Manchester United dhe Arsenali kanë kontaktuar të dy përfaqësuesit e Paulo Dybala për të pyetur në lidhje me interesin e tij të mundshëm për t’u transferuar në Angli, raporton FCInterNews, përcjell ORAinfo.

Sulmuesi argjentinas, i cili është larguar nga Juventusi si agjent i lirë këtë verë, është lidhur shumë me një kalim te Interi, por ende mund të përfundojë në Premier League pasi nuk është bërë asnjë marrëveshje në San Siro./ORAinfo/

Komento: