Dy javë pas lindjes, ja në çfarë gjendje është Egzona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dy javë pas lindjes, ja në çfarë gjendje është Egzona

14:45 | 07 Shkurt 2019

Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura të publikut shqiptar.

Ajo u bë e njohur në fillim si e dashura e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit dhe më vonë dasma e tyrë bëri shumë bujë në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Tani, ata janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

Egzona është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Edhe pse lindi jave më parë, Egzona duket të jetë në top-formë.

Ajo sot ka publikuar disa foto ku kishte veshur rroga të zeza dhe duket mjaft bukur. Kaq shpejt i ka rikthyer linjat e saj Egzona. /ORAinfo/

Komento: