Dy kunata bëhen bashkë, befasojnë me veprimin që ka bërë Leonita dhe Arbnora – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dy kunata bëhen bashkë, befasojnë me veprimin që ka bërë Leonita dhe Arbnora

17:54 | 29 Janar 2019

Leonita Lekaj dhe Arbonora u bënë emra të njohura që kur na treguan se janë bërë kunata dhe hynë në familjen Xhaka.

Leonita është e dashura e futbollistit Granit Xhaka, derisa biondja është femra e Taulantit , transmeton ORAinfo.
Duket se të dy kunatat ia kalojnë mirë së bashku.

Një foto të publikuar nga Leonita, shihen të tria së bashku, por që vëmendje më zëmadhe merr veshja e tyre./ORAinfo/

Komento: