E dashura e Feros del me minifund, por vëmendjen merr vetura e saj super-luksoze – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E dashura e Feros del me minifund, por vëmendjen merr vetura e saj super-luksoze

12:47 | 08 Shkurt 2019

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo po përflitet se është në lidhje me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të shkurtër dhe po duket tejet bukur.

Gjëja që bie në sy, është vetura super-luksoze e Arbenitës./ORAinfo/

Komento: