E dashura e Feros ‘mahnit’ me foton e fundit, do ta kenë lakmi të gjitha femrat – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E dashura e Feros ‘mahnit’ me foton e fundit, do ta kenë lakmi të gjitha femrat

12:58 | 03 Shkurt 2019

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo po përflitet se është në lidhje me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur.

Ajo që bie në sy është se Arbenita është e pagrimosur dhe po duket kaq bukur./ORAinfo/

Komento: