E dashura e Feros një bukuroshe e vërtetë, pamja e sotme e saj do t’iu ‘shkri’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E dashura e Feros një bukuroshe e vërtetë, pamja e sotme e saj do t’iu ‘shkri’

13:11 | 31 Janar 2019

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo po përflitet se është në lidhje me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: