E dini për beqare Agnesën, por do të befasoheni çfarë dhurate mori për Shën Valentin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E dini për beqare Agnesën, por do të befasoheni çfarë dhurate mori për Shën Valentin

18:34 | 14 Shkurt 2019

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të njohur dhe më të suksesshme shqiptare.

Që kur u zgjodh Miss Albania 2004, Agnesa u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Tani, Agnesa është tejet aktive në rrjete sociale dhe posedon me mijëra ndjekës.

E sot, në ditën e të dashuruarve, ajo postoi një foto që i ka habitur të gjithë, pasi ajo mendohej që është beqare dhe sot ka marrë si dhuratë një trëndafil./ORAinfo/

Komento: