E dini për të bukur Agnesën, por pamja e sotme e saj iu ‘çudit’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E dini për të bukur Agnesën, por pamja e sotme e saj iu ‘çudit’

17:50 | 24 Janar 2019

Agnesa Vuthaj është modelja nga Istogu dhe një ndër më të suksesshmet për vite në Kosovë.

Ajo u bë e njohur që në vitin 2004 kur u zgjodh Miss Albania dhe që nga atëherë vazhdoi të jetë më e pëlqyera e publikut, përcjell ORAinfo.

Tani Agnesa ka bërë markën e saj të veshjeve që e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’, e me të cilën ka arritur të ketë edhe sukses ndërkombëtar.

Meqë është tejet aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto pa grim dhe që duket krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

Komento: