E dini për të bukur ‘Asunë’, por i dashuri i saj e lë në hije. – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E dini për të bukur ‘Asunë’, por i dashuri i saj e lë në hije.

13:40 | 23 Janar 2019

Melisa Pamuk është njëra ndër aktoret më të bukura dhe më të pëlqyera turke.

Tek ne njihet me rolin e Asusë ne serialin turk Kara Sevda e bukur dhe me plot stil në serial ajo vazhdon të jetë edhe në jeten reale, përcjell ORAinfo.

Përveç që është aktore ajo për disa vite ika qenë edhe si modele shumë e suksesshme në Turqi.

Ajo tani është një lidhje me Alperen Duymaz, mirëpo nga fotot që I shohim, vërejmë që ai e lë në hije ‘Asunë’ me bukurinë e tij./ORAinfo/

Komento: