E dini për të bukur në serial, ‘Jagizi’ do t’iu lë gojëhapur edhe në realitet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E dini për të bukur në serial, ‘Jagizi’ do t’iu lë gojëhapur edhe në realitet

11:39 | 05 Janar 2019

Caglar Ertugrul është aktori shumë i njohur turk dhe një ndër më të pëlqyerit jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Edhe pse luajti në shumë filma e seriale të tjera turke, në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e ‘Jagizit’ në serialin shumë të njohur turk
‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ai u bë I pëlqyer sidomos me pamjen e tij.

Mirëpo nga fotografitë e tij, shohim që ‘Jagizi’ në serial është shumë I pashëm, por në realitet është edhe më I bukur./ORAinfo/

Komento: