E dini për të bukur në serial, por kjo foto e ‘Savashit’ në jetën reale iu lë gojëhapur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E dini për të bukur në serial, por kjo foto e ‘Savashit’ në jetën reale iu lë gojëhapur

14:04 | 31 Janar 2019

Berk Atan është emri i aktorit që mori zemrat e publikut turk dhe atij të huaj që në paraqitjen e tij të parë.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale të tjerë, në publikun shqiptar u bë I njohur me rolin e ‘Savashit’ në serialin ‘Vajzat e diellit’, përcjell ORAinfo.

Ai poashtu konsiderohet si një ndër aktorët më të bukur turk dhe një ndër më të përfolurit për jetën private.

Pas serialit, Berku duket se ka ndryshuar shumë dhe po duket edhe më i bukur se më parë./ORAinfo/

Komento: