E dini për të bukur, por nuk do t’iu besoni syve si dukej Xhensila kur hyri në lidhje me Besin

15:31 | 19 Janar 2019

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja nga Shqipëri, e që me zërin, elegancën dhe thjshtësinë e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Ajo dhe aktori I njohur Bes Kallaku janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore e me shumë të ftuar pushtoi mediat rozë për disa javë rresht, përcjell ORAinfo.

Tani ata janë prindër të një vajze, që e kanë quajtur Ajka, dhe gjatë kësaj kohe Xhensila është larguar nga skena për t’iu përkushtuar rritjes së vajzës.

Xhensila cilësohet si një ndër femrat më të bukura të estradës, por në vitet e kaluara ajo ka qenë shumë më ndryshe se sat ash./ORAinfo/

Komento: